KİMLİK KARTI

1997 yılında kurulan CHRYSO, inşaat malzemeleri konusunda katkı maddeleri ve karışımları konusunda pazar lideridir.

Çimento imalatçıları, hazır karışım beton sanayicileri, ön imalatçı imalatçıları ve inşaat şirketleri olan binalarda ve inşaat dallarında ve inşaat malzemeleri dalında uzmanlıklarımızı ve bilgilerimizi sunuyoruz.

CHRYSO-KAT Türkiye Rakamları

1997 yılında kuruluş
2 Uygulama LaboratuvarıBeton ve Kimya Laboratuvarları
3 Üretim Tesisi; Dilovası, Trabzon, Adana

Misyonumuz

 • Müşteri beklentilerini açıklayın ve değişime ayak uydurmak
 • Teknik verimi esas almak
 • Yenilikçi çözümler ve teknikler sunmak
 • Ekonomik performansımızı iyileştirmek
 • Hedeflerimizi paylaşmak ve teknik liderlik yapmak

Yaratıcı ve Yenilikçi bir şirket

Personelimizin% 20'si Araştırma ve Geliştirmede çalışmaktadır.

Ciromuzun% 35'i 5 yaşın aldığı ürünlerimizden elde ediyoruz.

Ciromuzun% 3'ü, her yıl Araştırma ve Geliştirmeye yatırıldı. 

Yenilikçilik ve yaratıcılık, bizim DNA'mızda var .

CHRYSO, müşterileri memnun etmek, uzun zamandır, ekonomik ve teknik imkanların sürekli olarak karşılanması için hazırlıklı ve odaklı yaklaşımlarla yeni bağlantılar kuruluyor. Şirketimiz, sürekli evrimle geniş bir ürün yelpazesi hedeflenir ve günlük sorunlarına optimize edilmiş olarak düzenlenir. Her yıl, Türkiye pazarındaki alanlara yirmi yeni ürün sunmaktayız. Bu pazar dinamikleri ve gelişimi tüm pazar segmentleri optimize etmektetayız

En son CHRYSO ®  yeniliklerinin örnekleri

 • CHRYSO®Premia500 serisi ile bütünleşik FILL-FREE® teknolojisi
 • LSS (Düşük Sülfata Duyarlı = Düşük Sülfata Hassas)
 • CHRYSO®Optima 100 teknolojisi
 • CHRYSO®Equalis ürün gamı
 • Parlaklık Arttırıcı LuminTech® by CHRYSO® teknolojisi

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözümler

Uygun ve yerinde cevaplar vermek, yönlendirilmesi gerekenler sürdürülebilir ve süreklilik arz odaklı çözümlerimiz, uzman ekiplerimizin bulunduğu geniş bir ürün ve hizmet odaklı olup olmadığı. İşimizin mihenk taşları; kalite, reaktivite ve hassasiyettir.

Sorumlu bir şirket

Bizim önceliğimiz, sorumlu bir şirket olarak hareket etmektir. Paydaşlarımıza açık bir şekilde raporlar sunmaktayız. Bizim bütün organizasyonumuz, çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için çalışıyoruz: personelimiz için tam hizmetimiz, doğrudan ve dolaylı paydaşlarınız ile ilgili duyuru alıyoruz.

CHRYSO Türkiye, üç ipucu belgeye sahiptir: 2009'dan beri sahip olunan ISO 140001, 2009'dan beri sahip olunan OHSAS 18001, ve 2010'dan beri sahip olunan ISO 9001'den beri sahip olunan. Bu, uygulamalarımızı teminat alabilmekte ve muhafaza edebileceğimizde sürekli evrimini seçiniz.

Yönetim  Sistemleri Politikamız

CHRYSO Türkiye olarak, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini, tüm süreçlerini gözden geçirerek ve sürekli iyileştirerek etkin bir şekilde uygularız.

Ulusal ve uluslararası standartlara, yasal şartlara uygun çalışarak, teknolojideki ve pazardaki yenilikleri takip ediyor, uygun ürün ve hizmet sunmayı, ilk seferde ve onu seferde doğru ürün sunarak, müşteri memnuniyetini sağlayarak ve kaynaklarımızı en iyi şekilde gözden geçiriyor, onayı hedefleyen ve ... ve güvenliğini ödün vermeden, çevre dostu ürünler üreterek ve çevre kirliliğini önlenmeyi hedefleriz.

Çalışanlarımızın yetkinliklerini, bilinçli ve eğitim düzeyini geliştirmek için, politika ve hedeflerimize uygun eğitimleri yaygın ve sürekli şekilde uygularız.

Tüm Chryso Türkiye faaliyetlerinde ve fabrikalarında, işyerinden kaynaklanacakları ve sağlık bozulmalarının önlenmesi için, sağlık ve güvenlik risklerimizi belirleyen kontrollerde tutulmasını sağlarız.

Chryso Türkiye faaliyetlerini gerçekleştirmeyi ilkelere dayanarak gerçekleştirir.

 • Çevre, İş Güvenliği ve güvenlik önceliği
 • Girişimcilik ve yaratıcılık ruhu,
 • Müşteri ve sonuç odaklılığı,
 • Yerel yönetim anlayışı, güçlendirilmiş,
 • İnsanlığın olma anlayışı