YEREL UZMANLIK ve hİZMET

Türkiye`de CHRYSO

Müşteri beklentilerini daha iyi anlamamızı ve hızlı bir şekilde karşılamamızı sağlayan laboratuvarlarımız ve üretim tesislerimiz Dilovası,Trabzon ve Adana`da bulunmaktadır. 
Ayrıca merkezi Fransa`da bulunan AR-GE departmanımızdan da tam destek almaktayız.

Kapsamlı Uzman Üretim Alanı ve Laboratuvarlarımız

Malzeme Laboratuvarı

Beton laboratuvarı ve çimento laboratuvarı olmak üzere 2 adet malzeme laboratuvarı bulunmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızda müşteri talepleri (teknik destek) veya firmamız bünyesinde ürün geliştirme çalışmaları doğrultusunda en optimum formülleri belirlemek için deneyler yapılmaktadır.

Kalite Laboratuvarı

Hammadde girdilerimiz ve üretimimiz kalite ve standartlara uygunluk için laboratuvarlarımızda kontrol edilmektedir. Her parti üretim olası olumsuzlukların önüne geçmek için izlenmektedir. Ayrıca, atığa bağlı olumsuz etkilerin etkisini düşürmek amacı ile laboratuvarımız tüm sıvı içerikli atıkları analiz etmektedir.

.

 

Teknik Takip

CHRYSO uzmanlığı işyerini,üretim sahasını ve inşaat malzemelerinin uygulandığı her yeri kapsamaktadır.CHRYSO`da saha uzmanlarımız her zaman yol göstericidir.Birçok çözümümüz için eğitim almış teknik satış ekibimiz en keskin teknik sorunlara cevap vermek için bölgesel teknik ekibimiz tarafından tamamlanmıştır.

Lojistik

Türkiye genelinde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çimento ve beton ürünlerini dökme veya standart ambalajda teslim ediyoruz.

Kimyasallara uygunluk ve güvenli bir teslimat ortamı sağlamak için sürücülerimiz ürünlere ve güvenlik prosedürlerine göre eğitilmektedir.